جستجو

مطالب مرتبط

احیای نهج‌البلاغه و قرآن، ادامه راه شهداستحجت الاسلام محمدرضا تویسرکانی، نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفان کشور، شب گذشته ۲۲ بهمن ماه در یادواره شهید ابراهیم هادی و شهدای انقلاب اسلامی در سالن کشتی شهید کوشه ای بیرجند اظهار کرد: حضرت علی(ع) می فرماید: شخصیتی که در پستی قرار گیرد و احساس مالکیت بر آن پست کند حق بیان نمی شود و قطعا بعد از آن نیز عمل به حق سختتر خواهد شد.
وی افزود: خداوند با پیروزی انقلاب و در زمانی که کسی برای انسان ها ارزشی قائل نمی شد این نعمت دینی را قرار داد تا از ذلالت بیرون و بعد از انقلاب با بصیرت این راه را ادامه دهد. 
نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفان کشور بیان کرد: امروز، روزی است که باید در صحنه باشیم و نهج البلاغه و قرآن را در جامعه پیاده کنیم چراکه شهدای دیروز در انقلاب اسلامی و پس از آن در جنگ تحمیلی و امروز در قالب مدافعین حرم جان خود را فدا کردند تا قرآن و فرهنگ اهل بیت(ع) زنده بماند.
تویسرکانی ادامه داد: شهدا وظیفه خود را در راه پیروزی انقلاب اسلامی به نحو احسن انجام دادند و آغاز سی و هشتمین سالگرد انقلاب اسلامی همانند گذشته بیانگر مسئولیت و رسالت بزرگی است که شهدا بر دوش تک تک آحاد جامعه گذاشتند.
وی یادآور شد: پایدار ماندن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بعد از رشادت های شهدای انقلاب اسلامی، در مسیر حق و حقیقت تلاش کردن، راه امام و شهدا را ادامه دادن و جهاد اکبر است.
در پایان این مراسم از خانواده های شهدای انقلاب اسلامی استان خراسان جنوبی تقدیر به عمل آمد.